FEM ONLINE DOD 19. marca 2018

Veľa otáznikov v hlave a málo času? Budúci vysokoškoláci, šetríme Váš čas a peniaze a budeme Vám k dispozícii online!

Deň otvorených dverí FEM ONLINE prinášame pre Vás všetkých, aby ste nám pohodlne z Vášho počítača, mobilu či tabletu položili otázky, na ktoré hľadáte odpoveď pri podávaní prihlášky na vysokú školu, resp. rozhodovaní sa, ktorá to bude.

Veríme, že to bude naša FEMka, kde Vám budú 19. marca 2018 v čase od 14.00 do 18.00 k dispozícii osobne dekanka FEM, prof. Elena Horská, prodekan pre vzdelávanie, študijná referentka, naši študenti.

Ku komunikácii s nami budete môcť využit chat, ktorý bude zverejnený na tejto stránke. Každý návštevník bude môcť osobne získať informácie, ktoré ho zaujímajú. Dôležité otázky a odpovede budú zverejnené na stránke FEM po ukončení DOD FEM ONLINE.

Na Vaše otázky Vám osobne odpovedali: dekanka FEM, prof. Elena Horská, prodekan pre výchovno – vzdelávaciu prácu doc. Ing. Jozef Repiský, CSc., študijné referentky a študenti - doktorandi FEM.

FEM DOD Online prebiehalo 19. marca 2018 v čase 14:00 - 18:00. Často kladené odpovede budú zverejnené v blízkej dobe na tejto stránke.