Voľné miesto pre stážistu v Prahe

LBMS je stabilní společnost sídlící v centru Prahy. Od roku 1993 pomáháme zákazníkům zvyšovat kontrolu nad jejich IT a zlepšovat vztahy mezi IT útvary a mezi IT a businessem. V aktuálním období máme prostor poskytnout místo pro stážistu v naši společnosti.

Ideální adept na volné místo by měl mít zaměření v oborech jako administrativa/IT/management/marketing (případně odhodlání v tomto oboru pracovat). Měl by plynule rozumět českému jazyku, angličtina výhodou, ale ne podmínkou. Běžná znalost PC a MS Office, ostatní zaškolíme, nejdůležitějším kritériem je motivace studenta k jeho profesnímu růstu. Bližší informace přikládáme v příloze v českém i anglickém jazyku. V rámci možností upřednostňujeme dlouhodobější spolupráci. Časovou kapacitu jsme schopni přizpůsobit potřebám studenta vzhledem na probíhající studium.

Prílohy