Worshop na Middlesex Univesity London

Dňa 15. Marca 2019 sa v priestoroch Middlesex Univesity London konal  workshop zástupcov fakúlt spolupracujúcich v študijných programoch dvojitých diplomov s domácou univerzitou (účastníkmi za FEM SPU v Nitre boli Ing. Jozef Repiský, CSc. a Ing. Jozef Palkovič, PhD.).
V akademickom roku 2018/2019 zahájili štúdium vedúce k získaniu diplomu FEM SPU v Nitre, ako aj k diplomu Middlesex University,  štyri študentky v rámci študijného programu Medzinárodná ekonomika a rozvoj. Na stretnutí boli prediskutované hlavne otázky týkajúce sa hodnotenia študijných výsledkov a zabezpečenia kvality vzdelávacieho procesu.  V súlade so zmluvou uzavretou medzi univerzitami by mali v budúcom roku zahájiť tento typ štúdia ďalší študenti.