Letný semester DD Business Economics v Krakove slávnostne otvorený

Dňa 7. marca 2019 sa na Poľnohospodárskej univerzite v Krakove konalo už tradične slávnostné otvorenie letného semestra programu dvojitých diplomov Business Economics, ktorého sa zúčastnila za slovenskú partnerskú stranu dekanka FEM, prof. Horská a za poľskú partnerskú univerzitu rektor Poľnohospodárskej univerzity, prof. Wlodzimierz Sady, dekan partnerskej fakulty prof. Andrzej Lepiarczyk a prodekan pre štúdium doc. Andrzej Krasnodebski. Pozvanie prijal aj generálny konzul SR v Krakove, pán Tomáš Kašaj.

A samozrejme, na otvorení boli naši študenti, poľskí učitelia, ale aj budúci záujemcovia o tento študijný program. Medzi účastníkmi bol aj jeden špeciálny hosť, Ing. Silvia Lenčešová, doktorandka Katedry manažmentu, ktorá na Vianočnom večierku v tombole vyhrala cenu: účasť na pracovnej ceste s dekankou.

Osobne nás veľmi potešilo, že o programe sa hovorí aj v širších súvislostiach a stáva sa čím viac, tým známejší na Slovensku aj v Poľsku. O otvorení informujú aj aktuality Ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky: