Job shadowing po tretíkrát úspešne

Spoločnosť IBM dňa 14. novembra 2018 už po tretí raz zorganizovala pre študentov a učiteľov FEM jednodňovú praktickú stáž – ”job shadowing”. Po podaní základných informácii o spoločnosti IBM od Diany Hložkovej a prednáške vedúceho manažéra Pricing centra IBM pána Gillesa Lecomta na tému Leadership, študenti v rámci aktivity ”tieňovanie manažéra” strávili s pridelenými manažérmi ich pracovný čas na dvoch oddeleniach spoločnosti IBM.

Z učiteľov sa akcie zúčastnili Ing. Martina Hanová, PhD. a Ing. Marcela Hallová, PhD., ktoré spolu s manažérkou skupiny Financial planning Andreau Lendelovou absolvovali osobné stretnutia so zamestnancami z jej oddelenia, ako aj zo zamestnancami odelenia Accounting Transactions Automation, Finance and Operations. Záver programu učiteľov tvorila videokonferencia z Ing. Peterom Hornanským lídrom divízie Life Sciences and Oncology, Watson Health v USA.
Na záver skupina v rámci Alumni clubu FEM mala príležitosť stretnúť sa a diskutovať so zamestnancami IBM, ktorí sú absolventmi našej fakulty.
Ďakujeme spoločnosti IBM za inšpiratívnu príležitosť a atraktívny celodenný program. Poďakovanie patrí aj Ing. Tomášovi Štrbovi, manažérovi IBM a absolventovi FEM, ktorý túto akciu už po tretíkrát zorganizoval s IBM tímom.