FEM ako spoluorganizátor ICoM 2019 v Maďarsku

V dňoch 13. - 14. júna 2019 sa uskutočnila medzinárodná vedecká konferencia "International Conference on Management", ktorej už 9. ročník sa uskutočňuje v partnerstve vyšehradských univerzít vrátane FEM SPU v Nitre.

Za fakultu sa jej zúčastnila 15-členná delegácia vrátane študentov a doktorandov. Dekanka FEM, prof. Elena Horská vystúpila v plenárnom zasadnutí s príspevkom na tému: "The Economic Efficiency of Using Aroma Marketing as a New Possibility of In-Store Communication." Účastníci z FEM vystúpili v sekciách, a viacerí z nich pôsobili ako predsedovia odborných sekcií. Je potešiteľné, že príspevok autoriek Ing. Veroniky Hrdej, PhD. a Ing. Alexandry Filovej, PhD bol medzi ocenenými najlepšími príspevkami.

Budúci rok sa konferencia uskutoční na Mendelovej univerzite v Brne.